HABERLER

Haber
Talya Konakları’nın inşaatı başladı

Ruhsatı alındıktan tam 13 gün sonra, büyük bir hızla inşaatına başlanan Talya Konakları projesi; 3 farklı tipte ve teras bahçeli 12 villadan oluşmaktadır. Talya Konakları; teras bahçeleri, yüzme havuzu, tenis kortu, mini futbol ve basketbol sahaları, çocuk oyun alanları, doğal yürüyüş parkurları, fitness center, sauna ve Türk Hamamı, kafe ve barı ile sakinleri için tüm sosyal olanakların düşünüldüğü masalsı bir yaşam alanı olma yolunda.

Haber
Remax’tan Al Haberi!

Sarıyer Uskumruköy’de yer alan Talya Konakları’nın satış yetkilisi Remax Ahenk yöneticilerinden Ender Habiboğlu ve Elvin Talu projeyi Zeck Dergisi’ne verdiği ropörtajda detaylı açıkladı.
Satışı hızla devam eden Talya Konakları’nda 3 farklı tipte toplamda 22 dairenin olduğunu belirten satış yetkilileri, projenin Nisan 2013’te teslim edileceğini ve uygun ödeme seçeneklerinin sunulacağının altını çizdi.

Haber
Remax yöneticileri An/Talya’daydı!

İsmini, bölgeye adını veren Doğa Tanrıçası'ndan alan Talya Konakları’nın satış yetkilisi Remax Ahenk’ten Ender Habiboğlu ve Elvin Talu, Antalya’da düzenlenen fuara katıldı.
Düzenlenen etkinlikte, 3 farklı tipte toplam 22 villa, sosyal alanlar ve modern bir peyzajtan oluşan olan Talya Konakları’nı anlatma fırsatını bulan Remax yöneticileri, katılımcıların da görüşlerini aldı.
Yeşille doğayı, sohbetle yemek keyfini birleştiren Talya, benzer etkinliklere devam edecek…

Haber
İlkbahar, İlk Panayır

Talya Konakları, Zekeriyaköy Rotary Kulübü tarafından bu yıl 4.sü düzenlenen “Geleneksel Bahar Şenliği”ndeydi.
Proje temelini ‘Doğallık Teması’ üzerine kuran Talya, baharın uyanışının hep beraber kutlandığı şenlikte bölge halkıyla bir araya geldi.
27 Mayıs Pazar günü gerçekleşen etkinlikte, kendini de tanıtma olanağı bulan Talya Konakları, her zaman doğanın yanında olmaya devam edecek…